Web Experience - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Picture
gl: Imaxe

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: About
gl: Información

en: Picture display style
gl: Estilo de presentación de imaxes

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
gl: O estilo seleccionado empregaráse na presentación e a imaxe orixinal manterase.Oos estilos pódense configurar no área de administración</a> de <a href="!url">estilos de imaxe</a>.
