Web Experience - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Picture
he: תמונה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: About
he: אודות

en: Picture display style
he: עיצוב הצגת תמונה

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
he: הסגנון שישמש להצגת התמונה, בעוד התמונה המקורית תשמר. את הסגנון ניתן להגדיר ב<a href="!url">סגנונות תמונה</a> באזור הניהול.
