Web Experience - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Picture
hu: Kép

en: View user profile.
hu: Felhasználói profil megtekintése.

en: User Profile
hu: Felhasználói profil

en: @user's picture
hu: @user képe

en: Login Destination
hu: Belépési céloldal

en: About
hu: Leírás

en: Picture display style
hu: A felhasználói kép megjelenítési stílusa

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
hu: A kép a kiválasztott stílussal fog megjelenni, de az eredeti képet a rendszer megőrzi. A stílusokat a <a href="!url">Képstílusok adminisztrációja</a> oldalon lehet beállítani.
