Web Experience - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Picture
ku: وێنە

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: @user's picture
ku: @user's وێنەی

en: About
ku: دەربارە
