Web Experience Toolkit: Users (7.x-4.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Picture
lv: Attēls

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: @user's picture
lv: Lietotāja @user attēls

en: About
lv: Par

en: Picture display style
lv: Attēlu attēlošanas stils
