Web Experience - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Picture
sv: Bild

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: User Profile
sv: Användarprofil

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: About
sv: Om

en: Picture display style
sv: Stil för visning av bilder

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
sv: Den valda stilen kommer att användas för visning, medan den ursprungliga bilden bibehålls. Stilar kan konfigureras i administrationsområdet <a href="!url">Stilar för bilder</a>

en: create an account
sv: skapa ett konto
