Web Experience - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Picture
bo: པར

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Login Destination
bo: དམིགས་གནས་སུ་འཇུག་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Picture display style
bo: པར་འཆར་བའི་བཟོ་ལྟ

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་བཟོ་ལྟ་དེ་པར་སྟོན་སྐབས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིནའང་ཐོག་མའི་པར་དེ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད། བཟོ་ལྟ་ནི་<a href="!url">པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་</a>་དོ་དམ་ཁུལ་བརྒྱུད་ནས་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་ཐུབ།
