Web Experience - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Picture
jv: Gambar

en: View user profile.
jv: Tampilna profil panganggo.

en: @user's picture
jv: Foto @user's

en: About
jv: Ngenani

en: Picture display style
jv: Gagrag tampilan foto

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
jv: Gagrag sing kepilih arep dienggo nang tampilan, nanging gambar asliné disimpen. Gagrag bisa diolah nang area administrasi <a href="!url">Gagrag gambar</a>.
