Web Experience - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Picture
km: រូបភាព

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: About
km: អំពី

en: Picture display style
km: រចនាប័ទ្ម​បង្ហាញ​រូបភាព

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
km: រចនាប័ទ្ម​ដែល​បាន​ជ្រើស នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​ពេល​បង្ហាញ ខណៈ​ពេល​ដែល​រូបភាព​ដើម​នឹង​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។ រចនាប័ទ្ម​អាច​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​នៅ​ក្នុង​តំបន់​គ្រប់​គ្រង​ <a href="!url">រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​</a> ​។
