Web Experience - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Picture
oc: Imatge

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: About
oc: A prepaus

en: Picture display style
oc: Estil d'afichatge dels imatges

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
oc: L'estil seleccionat serà utilizat per la visualizacion, mentre que l'imatge original serà conservada. Los estils pòdon èsser configurats a l'àrea d'administracion dels <a href="!url">Estils dels imatges</a>.
