Web Experience - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Picture
tr: Görsel

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi

en: About
tr: Hakkında

en: Picture display style
tr: Resim gösterme stili

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
tr: Görüntülerken seçilen stil kullanılır ama özgün resim de korunur. Stiller <a href="!url">Resim stilleri</a> yönetim bölgesinde yapılandırılabilir.
