Web Experience - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: About
vi: Giới thiệu

en: Picture display style
vi: Kiểu dáng ảnh đại diện

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
vi: Kiểu dáng ảnh sẽ dùng để trình bày ảnh đại diện. Ảnh gốc vẫn được giữ nguyên. Quản lý các kiểu dáng ảnh có trên hệ thống ở trang <a href="!url">Kiểu dáng ảnh</a> trong phần quản trị.
