Web Experience - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Node
gu: નોડ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Internet
gu: ઈન્ટરનેટ
