Web Experience - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Node
fa: محتوا

en: Module
fa: ماژول

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Internet
fa: اینترنت
