Web Experience - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Node
he: פריט תוכן

en: Module
he: מודול

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Terms
he: מונחים

en: Users
he: חברי האתר

en: Canada
he: קנדה

en: White
he: לבן

en: Intranet
he: אינטראנט

en: Internet
he: אינטרנט
