Web Experience - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Node
sv: Nod

en: Module
sv: Modul

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Terms
sv: Termer

en: Users
sv: Användare

en: Canada
sv: Kanada

en: White
sv: Vit

en: Minified
sv: Förminskad

en: Intranet
sv: Intranät

en: Archived
sv: Arkiverad
