Web Experience - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: None
id: Tiada

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Users
id: Pengguna

en: Canada
id: Kanada

en: White
id: Putih

en: Archived
id: Diarsipkan

en: Icons by Glyphicons
id: Ikon oleh Glyphicons
