Web Experience - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Node
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Base
hu: Alap

en: Users
hu: Felhasználók

en: Canada
hu: Kanada

en: White
hu: Fehér

en: Minified
hu: Tömörített

en: Archived
hu: Archivált

en: Icons by Glyphicons
hu: Ikonok a Glyphiconstól

en: 100% opacity
hu: 100% átlátszóság
