Web Experience - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: None
ru: Нет

en: Node
ru: Материал

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Date Modified
ru: Дата изменения

en: Terms
ru: Термины

en: Base
ru: База

en: Users
ru: Пользователи

en: Canada
ru: Канада

en: White
ru: Белый

en: Minified
ru: Уменьшенный

en: Intranet
ru: Интранет

en: Archived
ru: Архив

en: Internet
ru: Интернет
