Web Experience - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: yes
ja: はい

en: Size
ja: サイズ

en: no
ja: いいえ

en: Custom
ja: カスタム

en: File name
ja: ファイル名

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Loop
ja: ループ

en: Class
ja: クラス

en: Empty
ja: 空

en: Caption
ja: キャプション

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: pixels
ja: ピクセル

en: Autoplay: %autoplay
ja: 自動再生: %autoplay

en: Loop: %loop
ja: ループ: %loop

en: Muted: %muted
ja: ミュート: %muted

en: Display of multiple files
ja: 複数のファイルを表示
