Web Experience - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: yes
pt: sim

en: Size
pt: Tamanho

en: no
pt: não

en: Custom
pt: Personalizado

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Loop
pt: Ciclo

en: Class
pt: Classe

en: Empty
pt: Vazio

en: Caption
pt: Legenda

en: Alt Text
pt: Texto alternativo

en: Autoplay
pt: Início automático

en: pixels
pt: píxeis

en: Add submenu
pt: Adicionar sub-menu

en: Autoplay: %autoplay
pt: Reprodução automática: %autoplay

en: Loop: %loop
pt: Ciclo: %loop

en: Muted: %muted
pt: Silenciado: %muted

en: Display of multiple files
pt: Exibição de vários arquivos
