Web Experience - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: yes
uk: так

en: Size
uk: Розмір

en: no
uk: ні

en: Custom
uk: Власний

en: File name
uk: Назва файла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Loop
uk: Цикл

en: Class
uk: Клас

en: Empty
uk: Порожньо

en: Caption
uk: Підпис

en: Alt Text
uk: Альтернативний текст

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: pixels
uk: пікселів

en: Poster
uk: Плакат

en: Autoplay: %autoplay
uk: Автовідтворення: %autoplay

en: Loop: %loop
uk: Повтор: %loop

en: Muted: %muted
uk: Вимкнено звук: %muted

en: Display of multiple files
uk: Відображення декількох файлів

en: Add content item
uk: Додати матеріал

en: Add content list
uk: Додати перелік матеріалів
