Web Experience - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: yes
ca: sí

en: Size
ca: Mida

en: Custom
ca: Personalitzat

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Loop
ca: Bucle

en: Class
ca: Classe

en: Empty
ca: Buit

en: Caption
ca: Subtítol

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: pixels
ca: píxels
