Web Experience - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: yes
fa: بله

en: Size
fa: اندازه

en: no
fa: خیر

en: Custom
fa: سفارشی

en: File name
fa: نام فایل

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Loop
fa: حلقه

en: Class
fa: کلاس

en: Empty
fa: خالی

en: Caption
fa: عنوان

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: pixels
fa: پیکسل
