Web Experience - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Size
fi: Koko

en: no
fi: ei

en: Custom
fi: Oma

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: Class
fi: Luokka

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: pixels
fi: pikseliä
