Web Experience - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: yes
gl: si

en: Size
gl: Tamaño

en: no
gl: non

en: Custom
gl: Personalizado

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Loop
gl: Bucle

en: Class
gl: Clase

en: Empty
gl: Valeiro

en: Caption
gl: Lenda

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: pixels
gl: píxeles
