Web Experience - en to th translation catalogue (6 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: no
th: ไม่

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: pixels
th: พิกเซล
