Web Experience - en to be translation catalogue (10 entries)

en: yes
be: так

en: Size
be: Памер

en: no
be: не

en: Custom
be: Паводле настроек

en: File name
be: Імя файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Empty
be: Пусты

en: Caption
be: Загаловак

en: pixels
be: пікселі
