Web Experience - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: yes
cs: ano

en: Size
cs: Velikost

en: no
cs: ne

en: Custom
cs: Vlastní

en: File name
cs: Název souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Empty
cs: Prázdný

en: Caption
cs: Popisek

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: pixels
cs: pixelů
