Web Experience - en to el translation catalogue (9 entries)

en: yes
el: ναι

en: Size
el: Μέγεθος

en: no
el: όχι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Empty
el: Κενό

en: Caption
el: Λεζάντα
