Web Experience - en to he translation catalogue (12 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Size
he: גודל

en: no
he: לא

en: Custom
he: מותאם

en: File name
he: שם קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loop
he: בלופ

en: Empty
he: ריק

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: pixels
he: פיקסלים
