Web Experience - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: Size
ku: قەبارە

en: no
ku: نەخێر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: pixels
ku: پیکسڵ
