Web Experience - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: yes
ro: da

en: Size
ro: Mărime

en: no
ro: nu

en: Custom
ro: Personalizat

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: Empty
ro: Gol

en: Caption
ro: Legendă

en: pixels
ro: pixeli
