Web Experience - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: yes
ne: हो

en: Size
ne: आकार

en: no
ne: हैन

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
