Web Experience - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: yes
gu: હા

en: Size
gu: માપ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
