Web Experience - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: yes
pl: tak

en: Size
pl: Rozmiar

en: no
pl: nie

en: Custom
pl: Własne

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Empty
pl: Pusty

en: Caption
pl: Podpis

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: pixels
pl: piksele

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików
