Web Experience - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
