Web Experience - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: yes
ru: да

en: Size
ru: Размер

en: no
ru: нет

en: Custom
ru: Собственная

en: File name
ru: Имя файла

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Loop
ru: Цикл

en: Empty
ru: Пусто

en: Caption
ru: Подпись

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: pixels
ru: пикселей

en: Autoplay: %autoplay
ru: Автовоспроизведение: %autoplay

en: Loop: %loop
ru: Зацикливание: %loop

en: Muted: %muted
ru: Приглушенный: %muted

en: Display of multiple files
ru: Отобразить множество файлов

en: Add content item
ru: Добавить элемент содержимого

en: Add content list
ru: Добавить список содержимого
