Web Experience - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: yes
tr: evet

en: Size
tr: Boyut

en: no
tr: hayır

en: Custom
tr: Özel

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Loop
tr: Döngü

en: Empty
tr: Boş

en: Caption
tr: Başlık

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: pixels
tr: piksel

en: Poster
tr: Gönderen

en: Autoplay: %autoplay
tr: Otomatik oynatma: %autoplay

en: Loop: %loop
tr: Döngü: %loop

en: Muted: %muted
tr: Sessiz: %muted

en: Display of multiple files
tr: Birden fazla dosya görüntüleme
