Web Experience - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: yes
sk: áno

en: Size
sk: Veľkosť

en: no
sk: nie

en: Custom
sk: Vlastná

en: File name
sk: Názov súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Empty
sk: Prázdne

en: Caption
sk: Popis

en: pixels
sk: pixelov
