Web Experience - en to id translation catalogue (11 entries)

en: yes
id: ya

en: Size
id: Ukuran

en: no
id: tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: File name
id: Nama berkas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loop
id: Pengulangan

en: Empty
id: Kosong

en: Caption
id: Keterangan

en: pixels
id: piksel
