Web Experience - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: yes
oc: òc

en: Size
oc: Talha

en: no
oc: non

en: Custom
oc: Personalizat

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Loop
oc: Bocla

en: Empty
oc: Void

en: pixels
oc: pixèls
