Web Experience - en to da translation catalogue (14 entries)

en: yes
da: ja

en: Size
da: Størrelse

en: no
da: nej

en: Custom
da: Tilpasset

en: File name
da: Filnavn

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Empty
da: Tom

en: Caption
da: Undertekst

en: pixels
da: pixel

en: Autoplay: %autoplay
da: Automatisk afspilning: %autoplay

en: Loop: %loop
da: Løkke: %loop

en: Muted: %muted
da: Dæmpet: %muted

en: Display of multiple files
da: Visning af flere filer
