Web Experience - en to km translation catalogue (9 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Size
km: ទំហំ

en: no
km: ទេ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Empty
km: ទទេ

en: pixels
km: ភីកសែល
