Web Experience - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: yes
jv: ya

en: Size
jv: Ukuran

en: no
jv: ora

en: Custom
jv: Kostum

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Empty
jv: Kosong

en: pixels
jv: piksel
