Web Experience - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: yes
lv: jā

en: Size
lv: Izmērs

en: no
lv: nē

en: Custom
lv: Pielāgots

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Loop
lv: Cilpa

en: Empty
lv: Tukšs

en: Caption
lv: Paraksts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: pixels
lv: pikseļi
