Web Experience - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: Size
ta: அளவு

en: no
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Empty
ta: காலி

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
