Web Experience - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: yes
hu: igen

en: Size
hu: Méret

en: no
hu: nem

en: Custom
hu: Egyéni

en: File name
hu: Fájlnév

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Empty
hu: Üres

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Alt Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: pixels
hu: képpont

en: A field replacing file name.
hu: Egy fájlnevet helyettesítő mező.

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Display of multiple files
hu: Több fájl megjelenítése

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
hu: A title szöveg az egérmutató csúcsánál  jelenik meg, ha a felhasználó a kép felé viszi az egeret. A title text hozzáadásával könnyebb egy képet kontextusba helyezni és javul a használhatóság is.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
hu: Az alternatív szöveget képernyőolvasók és keresőmotorok használják valamint akkor lehet rá szükség, ha a képet nem lehet betölteni. Az alt szöveg alkalmazásával javul az akadálymentesség és a keresőmotor-optimalizáció.
