Web Experience - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: yes
cy: ie

en: Size
cy: Maint

en: no
cy: na

en: Custom
cy: Addasu

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Empty
cy: Gwag
