Web Experience - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: yes
mn: тийм

en: Size
mn: Хэмжээ

en: no
mn: үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Empty
mn: Хоосон
